10 października uczniowie klasy 2a z wychowawcą spędzili czas na zabawach integracyjnych w Mejnówce. Korzystali z wszelkich atrakcji: rozegrali mecz piłki nożnej, próbowali swoich sił w rzutach do kosza, z radością zjeżdżali na tyrolce, bawili się na placu zabaw oraz w domku. W pięknym zakątku naszego regionu spędzili dzień pełen zabaw, uciech i niespodzianek. To był cudowny dzień. Zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do szkoły. Za niezwykłą gościnę dziękujemy Państwu Natalii i Tomaszowi Mejna.
Aktualności
Zabawy integracyjne klasy IIa
- 10
Kluki 2022
W środę uczniowie brali udział w warsztatach etnograficznych w Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach. Młodsi uczestnicy brali udział w warsztatach pt. Codzienne zajęcia Słowińców. Podczas zajęć zostali zapoznani z tradycyjnymi narzędziami i urządzeniami potrzebnymi w gospodarstwie domowym, w codziennym życiu, w codziennych pracach wiejskich. Uczniowie posługując się kopiami tradycyjnych narzędzi i sprzętów wykonują prace, które niegdyś wykonywali mieszkańcy wsi słowińskich: kopią torf, dłubią buty dla koni, piłują drewno, kręcą powrozy, piorą tarą i dzwonem, szyją sieci.
6Starsi uczniowie brali udział w warsztatach pt. Wokół kuchennego pieca, czyli co jedli Słowińcy. Zadaniem uczestników zajęć było uformowanie i włożenie do pieca bochnów chleba. Chleb już się piecze, a uczestnicy tymczasem przygotowują ciasto na wafle wg receptury spisanej z pokrywy oryginalnej żeliwnej wafelnicy, ubijają masło w kierzance i wyrabiają je, obierają i kroją warzywa i ziemniaki, by ugotować kartoflankę. Kiedy zupa się gotuje, a ciasto na wafle rośnie (jest drożdżowe, musi zatem przed smażeniem urosnąć) uczestnicy zajęć realizują kolejny etap. Upieczony chleb krojony jest na kromki. Wszyscy zasiadają do stołów i jedzą ugotowaną przez siebie kartoflankę, do niej kromy świeżego chleba posmarowane świeżo wyrobionym masłem. W tym czasie na kuchennym piecu rozgrzewa się wafelnica. Po wspólnym obiedzie uczestnicy, z wyrośniętego już ciasta, smażą sobie na deser drożdżowe wafle. Jedzą je posypane cukrem. Tym słodkim akcentem kończą się zajęcia. Warsztaty dostarczyły uczestnikom sporo praktycznej wiedzy o życiu mieszkańców wsi słowińskiej, w przystępny i ciekawy sposób oraz dużo zabawy i niesamowitych wrażeń.
6
Grzybobranie 2022
- 1
W sobotę 8 października grupa uczniów z młodszych klas wybrała się na wycieczkę do lasu na grzybobranie. Plony były obfite, co widać na zdjęciach. Dzieci obserwowały przyrodę i zachodzące jesienią zmiany, dowiedziały się, które grzyby są jadalne i dlaczego nie wolno niszczyć tych trujących. Otaczająca przyroda, krajobrazy i piękna pogoda wzbudziły w nas zachwyt i radość ze znalezienia prawdziwków, podgrzybków i maślaków. Pełni niezapomnianych wrażeń, trochę zmęczeni, ale uśmiechnięci wróciliśmy do szkoły.
Spotkanie z Policjantami
W piątek, 30.09.2022r odbyło się spotkanie z Policjantami, którzy przeprowadzili pogadankę wśród uczniów klas I i II na temat „ Bezpieczeństwa na drodze”. Omówili również zasady zachowania się wobec nieznajomych czy atakujących psów. Przypomnieli słuchaczom numery telefonów alarmowych oraz sposoby wzywania pomocy. Na koniec spotkania dzieci otrzymały opaski odblaskowe, by być widocznym na drodze.
Dziękujemy Policjantom za spotkanie i poruszenie bardzo ważnych problemów. Na pewno będziemy się starali zachować szczególną ostrożność w różnych trudnych sytuacjach.
Dzieci klas I- II.
7
Dzień Chłopaka w naszej szkole
Dnia 30 września obchodziliśmy DZIEŃ CHŁOPAKA! Z tej okazji złożyliśmy naszym kolegom serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, świetnych ocen, dobrego humoru, super zdrowia, życzliwych ludzi wokół i wielu powodów do uśmiechu. Dziewczynki przygotowały dla chłopaków niespodzianki, ażeby uczcić ich święto . Będzie co wspominać! J
7
Projekt "Matematyka w pigułce"
„Matematyka w pigułce” to projekt, w którym uczestniczą uczniowie klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej w Miechucinie w ramach programu mPotęga. Szkoła uzyskała dofinansowanie na swój projekt z Fundacji mBanku. W IX edycji programu mPotęgi granty otrzymało 114 projektów z całej Polski. Są to 83 projekty kierowane do uczniów klas 4-6 oraz 31 projektów dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych. Szkoła Podstawowa w Miechucinie również uzyskała gran w wysokości 7600 zł dla uczniów klas 7-8.
W tegorocznej edycji uczniowie naszej szkoły będą przygotowywać lapbooki i bloksy do wybranych tematów z matematyki. Projekt będzie trwał od 1 września do 31 grudnia br.
Dnia 24 września br. odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu, podczas którego uczniowie napisali test sprawdzający ich wiedzę z matematyki. Taki sam test zostanie przeprowadzony na zakończenie projektu. Podzielili się na grupy projektowe, gdzie każda grupa sporządziła listę zakupów (materiałów papierniczych) oraz spis tematów swoich prac (lapbooków i bloksów). Sporządzili również wstępny projekt swoich teczek tematycznych. W tegorocznej edycji uczniowie z chęcią i wielkim zapałem przystąpili do swoich zadań.
Czekamy na rezultaty ich pracy.8
Konsultacje dla rodziców i uczniów
W zakładce Informacje dla rodziców i uczniów znajduje się harmonogram konsultacji dla rodziców i uczniów.
Przed spotkaniem bardzo prosimy o kontakt telefoniczny (586842866) lub mailowy przez e-dziennik.
Akcja - Sprzątanie Świata
Razem posprzątajmy Polskę wzdłuż i wszerz!
„Sprzątanie świata - Polska" jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony roku środowiska Clean up the World wywodzącego się z Australii, zapoczątkowanego w 1989 przez Ina Kiernana, australijskiego biznesmena i żeglarza. W ruchu tym uczestniczy blisko 40 mln. wolontariuszy z ponad czterdziestu krajów na całym świecie. W Polsce akcję w 1994 roku zainicjowała Mira Stanisławska-Meysztowicz, założycielka Fundacji Nasza Ziemia.
W miniony piątek uczniowie wraz z nauczycielami włączyli się (jak co roku) w akcję sprzątania. Teren, który został objęty porządkami to szkoła oraz cała wioska . Dzieci nie próżnowały, solidnie posprzątały naszą miejscowość. Mamy nadzieję, że każdy z mieszkańców doceni wysiłek uczniów. Dorośli i dzieci muszą być świadomi tego, że ziemia to nasz wspólny dom, o który dbamy wszyscy.
5
WŁADZE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
BRZESKA ZOFIA - PRZEWODNICZĄCA
NIKLAS KACPER - ZASTĘPCA
MODRZEWSKA WIKTORIA - SEKRETARZ
Laboratoria przyszłości
Szkoła Podstawowa im. TOW „Gryf Pomorski” w Miechucinie w ramach programu rządowego „Laboratoria Przyszłości” realizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów przystąpiła do wdrażania uczniów do pracy z wykorzystaniem sprzętu o bardzo wysokim standardzie.
Już na początku września chłopcy z klasy VII wypróbowali sprzęt fotograficzny, który był niezbędny przy uwiecznieniu wspaniałych chwil spędzonych z naszymi kolegami z Czech, którzy w dniach 14-15.09 odwiedzili naszą szkołę.
Goście z Czech w naszej szkole
W dniach 14 i 15 września 2022 r. uczniowie naszej szkoły z klasy siódmej oraz przedstawiciele klas ósmych spędzili wspaniałe dwa dni z rówieśnikami z zaprzyjaźnionej szkoły w Suchej Górnej w Czechach w ramach projektu Erasmus+.
14.09.22 zaplanowano wspólną wycieczkę do Gdańska podczas której uczniowie z przewodnikiem zwiedzali miasto. W Europejskim Centrum Solidarności odbyło się spotkanie z panią prezydent Gdańska Aleksandrą Dulkiewicz. Następny punkt to Kościół Świętej Brygidy, który zachwycił bursztynowym ołtarzem. Pani przewodnik opowiedziała o 28 rubinach umieszczonych w ołtarzu,które symbolizują 28 ofiar wydarzeń z grudnia 1970.
Bardzo urozmaicone i ciekawe były zajęcia w Centrum Nauki Hevelianum. Interaktywne wystawy były poświęcone kontynentom, źródłom energii odnawialnej oraz współczesnym nowinkom technicznym.
Kolejny dzień młodzież spędziła w naszej szkole. Zapoznali się ze szkołą i naszym regionem podczas prezentacji multimedialnej. Wzięli udział w warsztatach kaszubskich podczas których ozdabiali wzorami kaszubskimi pudełeczka na pamiątki. Młodzież była zachwycona taką formą spędzenia czasu.
Po południu wszyscy bawili się na dyskotece.
Na zakończenie każdy uczeń z obu stron otrzymał pamiątkowy upominek.
To były wspaniałe dwa dni, młodzież tak się zaprzyjaźniła, że trudno było się rozstać.
Może i my odwiedzimy nasze koleżanki i kolegów z Suchej Górnej.
17
Tenis stołowy
- Bardzo dobrze rozpoczęli sezon rozgrywek 2022/23
tenisiści stołowi z Miechucina.
Projekt edukacyjny dla klas II "Przyroda z klasą"
Uczniowie klas II wraz z wychowawcami przystąpili do projektu edukacyjnego – Przyroda z klasą. Czy wiesz, jak żyje jeż? Będą go realizowały przez rok szkolny 2022/2023. Projekt polega na przeprowadzeniu 8 zajęć, które zaczynają się pytaniem. . Prowadzony jest metodą Pytań i Doświadczeń. Zadaniem uczniów jest szukanie odpowiedzi różnymi sposobami, wykorzystując dostępne środki i działania. Realizację projektu rozpoczęła już klasa II a. Uczniowie szukali odpowiedzi na pytanie: Jak być dobrym przyjacielem? Bardzo podobał im się list od mieszkańców planety. Wczuli się w sytuację i postanowili znaleźć odpowiedź. Zabawili się w reporterów, którzy pytali, czy masz przyjaciela i określali jaki on jest dla ciebie. Po wywiadzie rysowali portret Przyjaciela, który przyklejali na wielki arkusz i zapisywali najważniejsze, według uczniów, cechy przyjaciela. Plakat został powieszony na tablicy. Dzieciom również podobało się opowiadanie pt. " A królik słuchał." Na koniec wspólnie zredagowali list do mieszkańców planety, podkreślając, że dobry przyjaciel jest jak skarb, i być może jest bardzo blisko i czuwa nad nami. Zajęcia zakończyły się serdecznym uściskiem w kręgu Przyjaciół.
M.Miłosz
2
Projekt mPotęga "Matematyka w pigułce"
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023
Dnia 01.09 odbyła się inauguracja roku szkolnego. Uroczysty dzień zaczęliśmy od uczestnictwa we mszy św, następnie kolumną za szkolnym sztandarem przeszliśmy do szkoły. Na placu apelowym po odśpiewaniu hymnu Pani dyrektor Helena Płotka przywitała wszystkich zebranych, zwłaszcza uczniów, rodziców i nowozatrudnionych nauczycieli oraz pracownika obsługi (kucharkę). Zostały wręczone akty nadania awansu zawodowego Pani K.Stawskiej, która uzyskała stopień nauczyciela kontraktowego oraz Pani A. Król, która uzyskała stopień nauczyciela mianowanego a dokument wręczyła Pani A. Breza przedstawiciel organu prowadzącego. Złożono gratulacje nauczycielkom, które obchodzą swój jubileusz pracy: Pani A.Adamczyk, G.Dejk
Następnie nowi uczniowie klasy IV, którzy przybyli do nas z SP Reskowo złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, społeczność szkolna przywitała ich gromkimi oklaskami.
Po tych szczególnych wydarzeniach Pani dyrektor przedstawiła kilka informacji na temat szkoły;
Liczba uczniów : 260
Liczba oddziałów: 15
Liczba zatrudnionych nauczycieli: 37 w tym 5 przebywa na urlopach –wychowawczych, zdrowotnym
Do grona pedagogicznego dołączyły następujące osoby: Czaja Anna (kl.0a), Dejk Eliza (j.angielski w kl.0-III), Szmidt Dorota (kl.Ib), Witos Aneta (j.kaszubskikl.I-III), Witke Paulina powróciła po urlopie wychowawczym.
Pracownicy obsługi: 10, 1 osoba przeszła na emeryturę Pani Małgorzata Tutkowska (kucharka), na Jej miejsce zatrudniona została Pani Maria Breza. Od października zatrudniona będzie pomoc nauczyciela w kl b.
W czasie roku szkolnego będą realizowane zajęcia pozalekcyjne, specjalistyczne.Zatrudniony jest pedagog oraz psycholog. Funkcjonuje świetlica/stołówka. Przygotowywane są posiłki w naszej kuchni. Każdy uczeń ma do dyspozycji indywidualne skrytki/ szafki. Jest sala gimnastyczna oraz boisko typu Orlik.
Na zakończenie Pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom w nowym roku szkolny samych sukcesów edukacyjnych, rodzicom wiele cierpliwości a nauczycielom czerpania satysfakcji z nowych wyzwań.
Propozycja ubezpieczenia
Koszt ubezpieczenia 45 zł (PZU). Warunki ubezpieczenia w załączniku.
Propozycja_ubezpieczenia_nr_T1316149682.PDF
Karta_Produktu_PZU_Edukacja_7B27III(1).pdf
Inne propozycje ubezpieczenia:
Propozycja Ubezpieczenia NNW dla uczniów
Bezpieczny.pl, grupa Generali Polska na rok szkolny 2022/2023
Link do oferty szkolnej: https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/91124
Kod Opiekuna 91124 do rabatu.
Ubezpieczenie zawiera:
- Każdy wariant jest rozszerzony o wyczynowe uprawianie sportów;
- Ubezpieczenie obowiązuje na całym świecie, 24h na dobę przez cały rok (wakacje, ferie itd.);
- Wypłata odszkodowania za uraz wskutek nieszczęśliwego wypadku;
- Zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, pobytu w szpitalu, ugryzienie kleszcza i wiele innych zgodnie z Ulotka.pdf
Kontakt: Joanna Karczewska jkarczewska@bezpieczny.pl tel. 604 055 358
CF Pama
W ramach ubezpieczenia szkolnego rodzic ma możliwość wyboru jednego z 6-ciu pakietówo różnych sumach ubezpieczenia. Składka dostępna w wariancie już od 31 zł na rok.
Dodatkowo 20% zniżki na kolejne dziecko ( nie musi uczęszczać do tej samej placówki)
oraz 25 % zniżki na polisę turystyczną.
Cała obsługa odbywa się online bez Państwa udziału. Wystarczy skorzystać z poniższego linku:
https://w3.signal-iduna.pl/e-policy/pl/nnwmajatek/link?rauNbr=11304032/P&polNbr=384370
To co wyróżnia naszą ofertę na rynku:
- bardzo wysokie świadczenie za uszczerbek w placówce oświatowej
- jeździectwo z uczestnictwem w klubie
- borelioza, cukrzyca typu I, padaczka, sepsa,
- psycholog, psychiatra
- szpital w chorobie NNW od pierwszej doby, minimum 1 zmiana daty
- indywidualne korepetycje (max 500zł)
Wyprawki szkolne dla 5-latków, 6-latków i pierwszoklasistów
WYPRAWKA 5-latka
- Piórnik: ołówek miękki, gumka, temperówka, nożyczki, kredki dobrej jakości (np. Hertis, Bambino, Lyra), kredki świecowe, kredki pastelowe;
- cienkie flamastry;
- blok techniczny kolorowy a4;
- blok techniczny biały a4;
- blok rysunkowy kolorowy a4;
- blok techniczny biały a3;
- ryza papieru ksero;
- klej w sztyfcie 2 sztuki średniej wielkości, dobrze klejący;
- plastelina;
- farby plakatowe-12 kolorów, kubek do wody;
- pędzle (cienkie i grube);
- wycinanki;
- bibuła karbowana – zestaw podstawowych kolorów;
- teczka na gumkę w formacie a4 do przechowywania prac, rysunków;
- chusteczki higieniczne wyciągane (2 opakowania);
- buty zmienne na białej gumowej podeszwie.
Proszę podpisać wszystkie przybory szkolne dziecka w widocznym miejscu!
Podręczniki będą we wrześniu i zostaną zamówione przez wychowawcę – opłata za książki również we wrześniu.
WYPRAWKA 6-latka
- Piórnik: 2 ołówki miękkie, gumka, temperówka, nożyczki, kredki dobrej jakości (np. Hertis, Bambino, Lyra), kredki świecowe, kredki pastelowe;
- cienkie flamastry;
- zeszyt w linie kolorowe (16-kartkowy), zeszyt w kratkę (16-kartkowy);
- blok techniczny kolorowy a4;
- blok techniczny biały a4;
- blok rysunkowy kolorowy a4;
- blok techniczny biały a3;
- ryza papieru ksero;
- klej w sztyfcie 2 sztuki średniej wielkości, dobrze klejący;
- plastelina;
- farby plakatowe-12 kolorów, kubek do wody;
- pędzle (cienkie i grube);
- wycinanki;
- bibuła karbowana – zestaw podstawowych kolorów;
- teczka na gumkę w formacie a4 do przechowywania prac, rysunków;
- chusteczki higieniczne wyciągane (2 opakowania);
- buty zmienne na białej gumowej podeszwie.
Proszę podpisać wszystkie przybory szkolne dziecka w widocznym miejscu!
Podręczniki będą we wrześniu i zostaną zamówione przez wychowawcę – opłata za książki również we wrześniu.
NIEZBĘDNIK PIERWSZOKLASISTY
zeszyt 16-kartkowy w wąskie czerwone linie - 2 sztuki
zeszyt 16- kartkowy w kratkę - 2 sztuki
zeszyt papierów kolorowych (wycinanka)
blok rysunkowy biały
blok rysunkowy kolorowy
blok techniczny biały
blok techniczny kolorowy
teczka papierowa z gumką
piórnik (długopis z niebieskim wkładem, ołówek, kredki ołówkowe, kredki świecowe, nożyczki, linijka 20 cm, temperówka, gumka myszka, klej szkolny, plastelina, farby plakatowe, pędzelki)
obuwie zmienne
strój sportowy (biała koszulka z krótkim rękawem, granatowe lub czarne spodenki, buty sportowe - halówki)
UWAGA !
Podręczniki szkolne - we wrześniu.
Oferta zajęć wakacyjnych
1. Pracownia Orange w trasie
19 lipca
w godz. 9:00-12:00 boisko przy szkole w Borzestowie
w godzinach 13:00-16:00 przy świetlicy w Łączyńskiej Hucie
20 lipca
w godz. 9:00-12:00 boisko/Skate Park w Garczu
w godz. 13:00-16:00 strefa leśnych animacji Zawory
21 lipca
w godz. 9:00-12:00 przy Remizie w Kożyczkowie
w godz. 13:00-16:00 Park Rekreacyjny w Miechucinie
22 lipca
w godz. 9:00-12:00 Altana Sołecka w Cieszeniu
w godz. 13:00-16:00 przy Remizie w Reskowie
2. MAKERSPACE Miejsce naszej wyobraźni
Warsztaty Ploter Laserowy i Drukarka 3D
Terminy: od 22 sierpnia do 26 sierpnia od godziny 14:00
Miejsce: Pracownia Orange w Chmielnie
3. Teatrzyk na plaży "Klejnot Dżungli"
Termin: 26.07.2022 (wtorek) godz. 18:00
Miejsce: Plaża Gminna przy ul. Grodzisko
Wstęp wolny
4. Wakacyjne warsztaty na maksa!
Termin: od 27 lipca do 29 lipca w godz. 14:00-16:00
27.07 (środa) gry i zabawy plenerowe
28.07 (czwartek) dzień z planszówkami
29.07 (piątek) warsztaty plastyczne
Miejsce: Świetlica Wiejska w Maksie
5. Wakacyjny repertuar Kino za Rogiem w Chmielnie
Termin: każdego dnia z wyłączeniem niedzieli
6. Warsztaty rolkarsko-wrotkarskie
Termin: Start 20 lipca w każdą środę wakacji
Miejsce: Park Naukowo-Rekreacyjny w Garczu
7. Wakacyjne zajęcia sportowe w Miechucinie
Termin: Każdy wtorek, środa i czwartek wakacji w godz. 10:00-13:00
Miejsce: Szkoła Podstawowa w Miechucinie
8. Warsztaty IT FOR SHE KIDS
Termin: 19-21 sierpień w godz. 9:00-12:00
Miejsce: Dom Kultury w Chmielnie
2
"Laboratoria Przyszłości"
Szkoła Podstawowa im. TOW „Gryf Pomorski” w Miechucinie przystąpiła do programu rządowego „Laboratoria Przyszłości” realizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
W ramach „Laboratoriów przyszłości” szkoła otrzymała wsparcie finansowe na zakup wyposażenia potrzebnego w kształtowaniu i rozwijaniu m.in. umiejętności manualnych i technicznych, samodzielnego i kreatywnego myślenia, zainteresowań technicznych i informatycznych, pracy w zespole.
Zakupiony sprzęt jest i będzie w przyszłości wykorzystywany przez uczniów na zajęciach lekcyjnych oraz pozalekcyjnych.
Wykorzystywane pomoce dydaktyczne budzą wśród uczniów bardzo duże zainteresowanie.Nabyta wiedza i umiejętności na pewno przyczynią się w przyszłości do racjonalnego i swobodniejszegoporuszania się w świecie multimedialnym oraz podjęcia wyzwań zawodowych na współczesnym rynku pracy.
Zakupiony sprzęt przez naszą szkołę w ramach programu rządowego„Laboratoria Przyszłości” ::
Drukarka 3D + filamenty, mikrokontrolery z czujnikami i akcesoriami, stacja lutownicza, statyw z akcesoriami, mikroport z akcesoriami, oświetlenie do realizacji nagrań, mikrofon kierunkowy z akcesoriami, gimbal, aparat fotograficzny z akcesoriami, ClassVR- wirtualne laboratorium przedmiotowe, greensceen, mikser dźwięku z akcesoriami, oprogramowanie do edycji i tworzenia materiałów video, nagłośnienie,
1
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022
- 55
Uczniowie uzyskujący najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2021/2022
klasy IV-VIII
- Bobkowski Grzegorz
- Brzeska Zofia
- Czaja Kacper
- Drewka Amelia
- Drywa Wiktoria
- Felskowska Agata
- Felskowska Jagoda
- Formela Adrian
- Formela Julia
- Formela Przemysław
- Gawin Amelia
- Górska Monika
- Hinca Agata
- Hinca Amelia
- Hinca Anna
- Hinca Julia
- Hinca Maciej
- Hinca Sandra
- Kąkol Emilia
- Krzebietke Hubert
- Melibruda Mateusz
- Mielewczyk Filip
- Myszka Artur
- Neumann Natalia
- Niklas Kacper
- Okroj Izabela
- Okuniewska Laura
- Okuniewska Oliwia
- Steinka Amelia
- Szałkowska Anna
- Trepczyk Milena
- Trepczyk Zofia
- Walkusz Maja
- Wiśniewski Jan
Uczniowie uzyskujący najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2021/2022
klasy I-III
- Baranowska Ewa
- Brzeska Nikola
- Czaja Gracjan
- Czaja Jakub
- Czaja Weronika
- Drewka Adam
- Gruchała Edyta
- Hinca Jan
- Jasnoch Maximilian
- Karczewska Natalia
- Kąkol Antoni
- Kmita Maria
- Konkol Mikołaj
- Kotłowska Oliwia
- Kotłowski Nikodem
- Krauze Kornelia
- Langa Aleksander
- Langa Stanisław
- Lehman Daria
- Marszałkowski Fabian
- Mielewczyk Lena
- Neumann Kinga
- Okrój Lena
- Paczoska Rozalia
- Robak Aleksander
- Roszkowski Waldemar
- Skierka Paulina
- Skorowski Konrad
- Syldatk Aleksandra
- Szałkowska Julia
- Walkusz Lena
- Wiśniewski Mikołaj
Gratulujemy i życzymy następnych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.
Najlepsi absolwenci w minionym roku szkolnym, którzy uzyskali stypendium Wójta Gminy Chmielno Pana Michała Melibrudy.
Agata Felskowska
Jagoda Felskowska
Przemysław Formela
Amelia Hinca
Sandra Hinca