• Witamy w naszej szkole!

• Na tej stronie znajdziecie Państwo bieżące informacje o działalności naszej szkoły oraz niezbędne dokumenty pisane w języku ukraińskim.
          Wierzymy, że Państwa dzieci nawiążą znajomości i przyjaźnie, które przetrwają wiele lat.
          Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza, a przede wszystkim nauka języka polskiego będą w przyszłości przydatne w podejmowaniu, przez Wasze dzieci, decyzji o dalszym kształceniu.
        • Ласкаво просимо до нашої школи!

• На цій сторінці ви знайдете актуальну інформацію про діяльність нашої школи та необхідні документи, написані українською мовою.
          Ми віримо, що ваші діти зав’яжуть знайомства та дружбу, які триватимуть багато років.
          Сподіваємося, що отримані знання, а передусім вивчення польської мови, стануть у нагоді в майбутньому для ваших дітей у прийнятті рішень щодо подальшого навчання.