• Gminne i Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w biegach przełajowych.

• 07.11.2023 13:01
        • W dniu 4.10.2023r nasza szkoła była organizatorem Gminnych Zawodów Biegów Przełajowych na których wyłonione zostały sztafety reprezentujące naszą gminę na Powiatowych Zawodach, których również byliśmy organizatorami i odbyły się 11.10.2023r.
        • W konkursie indywidualnym na zawodach gminnych z naszej szkoły reprezentowali przedstawiciele z klas IV-VIII.
          Uczniowie pokonywali dystans 800m - dziewczyny, 1000m - chłopcy. Rywalizacja odbyła się pomiędzy uczniami ze SP w Miechucinie, SP w Kożyczkowie, SP w Chmielnie, SP w Borzestowie.
          Wszyscy podeszli do konkursu z pełną determinacją i motywacją o jak najlepsze wyniki.

Lista uczestniów z klas IV-VI, którzy wzięli udział:
          -dziewczyny: Faustyna Hinca, Weronika Labuda, Lilianna Walkusz, Amelia Wałęcak, Kornelia Krauze, Wiktoria Brylowska,
          Nikola Brzeska, Maria Kmita, Edyta Pryczkowska, Katarzyna Roszkowska, Milena Steinka, Agata Hinca, Julia Hinca, Anna Szałkowska, Maja Walkusz, Emilia Kąkol, Agata Czaja

-chłopcy: Stanisław Langa, Aleksander Langa, Patryk Seewald, Anotni Konkol, Jakub Biankowski, Michał Formela, Mikołaj Biankowski, Patryk Zielke, Kryspin Jasnoch, Kacper Kostuch, Kacper Czaja, Artur Gruchała

Lista uczestniów z klas VII-VIII:
          -dziewczyny: Agata Hinca, Maja Dawidowska, Amelia Steinka, Julia Zaworska

-chłopcy: Mikołaj Skorowski, Hubert Lipiński

Uczniowie którym udało wywalczyć się najlepszy wynik z dziewcząt to Julia Kierznikiewicz z klasy V zajmując 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej oraz Lena Walkusz (IV klasa) zajmując 6 miejsce.
          Wśród dziewczyn z klas VII-VIII IV miejsce zajęła Klaudia Czapp, 5 miejsce Anna Hinca oraz 6 miejsce Maja Dawidowska.
          Jeśli chodzi o chłopców młodszych tj. klasa IV Mikołaj Wiśniewski zajął 1 miejsce oraz Fabian Marszałkowski wywalczył 6 miejsce, zaś wśród klas V-VI Adrian Formela zajął
          1 miejsce, Hubert Krzebietke 2 miejsce, Jan Hinca 3 miejsce i 5 Konrad Skorowski 5 miejsce.
          W kategorii klas VII-VIII 1 miejsce zdobył Arek Penkowski, 2 miejsce Jan Wiśniewski, 3 miejsce Ksawery Kąkol, 4 miejsce Alan Wenta, 5 miejsce Maciej Hinca.

Chłopcy z naszej szkoły poradzili sobie wzorowo i zarówno przedstawiciele klas IV-VI jak i VII-VIII
          reprezentowali naszą gminę w zawodach powiatowych, gdzie sztafeta chłopców starszych tj. klasa VII-VIII zajęła trzecie miejsce,
          niestety młodszym nie udało się wywalczyć miejsca na podium i zajęli miejsce 4 walcząc zawzięcie do samego końca.
          Uczniowie rywalizowali na dystansie 6x800m - dziewczyny, 6x1000m - chłopcy. Udział w biegach sztafetowych
          wymaga od każdego zawodnika zaangażowania w pracę w zespole oraz sprawności fizycznej. Chłopcy świetnie
          poradzili sobie i była to przede wszystkim cenna lekcja dla nich jak wiele potrafią i nad czym muszą popracować.
          Gratulujemy wszystkim wyników i życzymy dalszych sukcesów!
          Skład sztafety chłopców:
          klas IV-VI: Mikołaj Wiśniewski, Hubert Krzebietke, Jan Hinca, Konrad Skorowski, Adrian Formela, Michał Formela
          klas VII-VIII: Arek Penkowski, Jan Wiśniewski, Ksawery Kąkol, Alan Wenta, Maciej Hinca, Mikołaj Skorowski.