• Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej oraz Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych.

18.10.2021 17:48

Uczniowie klasy VII i VIII naszej szkoły mistrzami powiatu kartuskiego w sztafetowych biegach przełajowych

W czwartek 7 października w miechucińskim lesie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada szkół ponadpodstawowych w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach udział wzięło 27 drużyn dziewcząt i chłopców reprezentujących 6 gmin powiatu kartuskiego.  Chłopcy naszej szkoły w składzie; Kacper Winczewski, Mateusz Grzenkowicz, Błażej Gierszewski, Maciej Domaszka, Dawid Andryskowski, Filip Reiter, Eryk Wenta, z dużą przewagą ukończyli bieg na pierwszym miejscu awansując do finału wojewódzkiego.

Wyniki końcowe:

6. SP Przodkowo

• Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w tenisie stołowym

30.04.2021 23:09
        Agata i Jagoda Felskowskie mistrzyniami województwa pomorskiego                                       w tenisie stołowym

Agata Feskowska i Jagoda Feskowska z UKS Remus Miechucino mistrzyniami Województwa Pomorskiego w drużynowym tenisie stołowym juniorek młodszych.

Dziewczęta awansowały na Mistrzostwa Polski.

Kolejne sukcesy na zawodach wojewódzkich odnotowały tenisistki stołowe UKS Remus Miechucino. W rozegranych Drużynowych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w kategorii juniorek młodszych Agata z siostrą Jagodą po zaciętej walce z dziewczętami z MTS Kwidzyn i GKTS Gdańsk zajęły pierwsze miejsce, jednocześnie awansując na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w czerwcu w Rawie Mazowieckiej.

• Wojewódzkie zawody w tenisie stołowym

22.03.2021 12:14

Julia Formela

wygrała wojewódzki turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym

i awansowała na Grand Prix Polski

Nikola Brzeska

zajęła II miejsce w żaczkach i skrzatkach

Natalia Neumann

zajęła III miejsce w skrzatkach,

III miejsce w turnieju o Puchar Prezesa PWZTS

w Gdańsku

Agata Felskowska

zajęła III miejsce w kadetkach

Bardzo dobrze spisali się tenisiści stołowi z Miechucina reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy „Remus” na zawodach wojewódzkich rozgrywanych 12 marca w sali MRKS Gdańsku.  Julia Formela w kategorii żaczek /rocznik 2010/ wygrywając  eliminacje wojewódzkie awansowała na Grand Prix Polski, które rozegrane zostanie 16-18 kwietnia 2021 r. w Krakowie. Nikola Brzeska /rcznik 2012/ zajęła miejsce drugie, Natalia Nuemann /rocznik 2012/ uplasowała się na miejscu siódmym. W kategorii skrzatek obie młode tenisistki stanęły na podium zdobywając kolejno - Nikola miejsce drugie, a Natalia miejsce  trzecie. Chłopcy po zaciętych pojedynkach wywalczyli miejsca szóste Oliwier Formela /rocznik 2011/, Hubert Krzebietke /rocznik 2011/ miejsce dziesiąte. W tej kategorii wiekowej startowało 29 zawodników. Wcześniej 14 lutego odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kadetek. W tym turnieju bardzo dobrze spisała się Agata Felskowska, /rocznik 2007/  która zajęła miejsce trzecie, Wiktoria Drywa /rocznik 2007/ dziesiąte, Jagoda Felskowska /rocznik 2007/ miejsce jednaste. W turnieju o Puchar Prezesa PWZTS Natalia Neumann w skrzatkach uplasowała się na trzecim miejscu.

Foto. Tenisiści stołowi UKS „Remus” Miechucino w składzie od lewej;

/ Natalia Neumann. Nikola Brzeska, Julia Formela, Oliwier Formela, Hubert Krzebietke/

• PROJEKT EDUKACYJNY

02.12.2020 10:56
        Dziewczęta i chłopcy walczyli o medale
        w grach zespołowych

Uczniowie rywalizowali w grach zespołowych         w ramach projektu

„Szkoła Pamięta”

Chłopcy -  piłka nożna

Najlepszym strzelcem został Mikołaj Wiśniewski

• Dziewczęta  - "dwa ognie"

Powiatowe Biegi Sztafetowe

19.11.2020 13:29

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży

w sztafetowych biegach przełajowych

Szkoła Podstawowa i Szkolny Związek Sportowy byli organizatorami Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach sztafetowych.

Bardzo dobrze wypadli uczniowie  naszej szkoły. Dziewczęta z klasy VII-VIII rocznik 2007-2008 zajęły 1 miejsce. Chłopcy w tej samej kategorii wiekowej uplasowali się na 2 miejscu przegrywając  z reprezentacją  SP nr 2 Kartuzy. Natomiast chłopcy z klasy V-VI rocznik 2009-2008 wywalczyli miejsce 3 przegrywając ze SP w Przodkowie i SP nr 5 w Kartuzach.

DZIEWCZĘTA KLASA VII - VII     - miejsce I

Sandra Gojtowska, Jagoda Abraham, Agata Felskowska, Julian Klawikowska, Jagoda Felskowska, Karolina Penkowska

CHŁOPCY KLASA VII - VIII   - miejsce II

Kacper Winczewski, Dawid Andryskowski, Filip Rejter, Błażej Gierszewski,Franciszek Lemańczyk, Szymon Szynszecki, Maksymilian Hallmann