• Sukcesy naszych tenisistów. Brawa dla Julki!

16.02.2023 09:14
        III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików, Gdańsk 05.02.2023
        Julia Formela wygrała III WTK młodziczek i tym samym awansowała na Grand Prix Polski, które odbędą się Luboniu. Wielkie gratulacje🏆Wśród młodzików: Hubert Krzebietke zajął 8 miejsce, Oliwier Formela 13, a Adrian Formela 15. Wszystkim gratulujemy i trzymamy kciuki za Julię na Grand Prix Polski.🙂

• FERIE

16.01.2023 15:53
        ZAJĘCIA SPORTOWE
        FERIE ZIMOWE styczeń 2023 r.

ZAJĘCIA SPORTOWE

FERIE ZIMOWE

styczeń 2023 r. https://cloud9.edupage.org/cloud?z%3Ad5O61zMRyMqc5j2zaAkYTGFmHnpw87OAW4ZnOf9CN2JfEXflpYxgG67MqdnWaBvMZWSrCBGLYfIDhgNrG2JNefyMEwEyi%2FEA7b72jJD5NIo%3D

• Piłka nożna
        • Tenis stołowy
        • Dwa ognie usportowione

ZAJĘCIA SPORTOWE W CZASIE FERII  - 2023
        DZIEŃ GODZ. ZAJĘCIA SPORTOWE
        17.01 - wtorek 9.30 Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym
        18.01 - środa 10.00    Gra "Dwa ognie usportowione"
        19.01 - czwartek 10.00 Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej
        20.01 - piątek 10.00 Trening - tenis stołowy
        24.01- wtorek 10.00 Trening - tenis stołowy
        25.01 - środa 10.00 Trening - tenis stołowy

Wojewódzkie Igrzyska w tenisie stołowym

08.12.2022 19:33
        Tenisiści stołowi z Miechucina trzecią drużyną województwa pomorskiego

W dniach 29  i 30 listopada nasza szkoła gościła najlepszych tenisistów stołowych województwa pomorskiego biorących udział w Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej. W dwudniowych rozgrywkach udział wzięły drużyny dziewcząt i chłopców reprezentujące szkoły z Gdańska nr 79,5 i 39, Straszyna, Kwidzyna nr 6 i 4, Kamnicy, Gdyni nr 28, Miechucina, Zagórzycy, Gościszewa, Borkowa, Sobowidza, Potęgowa, Dziemian, Orlu, Rudnie, Kościerzynie nr 2, Przytocku i Somoninie.

Bardzo dobrze wypadli uczniowie z Miechucina, Oliwier Formela, Hubert Krzebietke i Adrian Formela po zaciętych grach zajęli 3 miejsce. Wcześniej chłopcy wygrali eliminacje powiatowe i półfinał wojewódzki w którym startowały najlepsze drużyny z powiatu lęborskiego, puckiego, wejherowskiego i kartuskiego.

Gratulujemy.

• 51 Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym- Miechucino,

06.12.2022 10:44

51 Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym- Miechucino, 25.11. 2022r.

I miejsce w 51 Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym zajęła nasza drużyna chłopców w składzie: Oliwier Formela, Hubert Krzebietke i Adrian Formela.

Wielkie gratulacje i trzymamy kciuki we wtorek (29.11), w finale wojewódzkim!!!

• TENIS STOŁOWY

29.11.2022 08:55
        2 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny
        w tenisie stołowym żaczek
        Eliminacje powiatowe Igrzysk Dzieci
        i Młodzieży Szkolnej

Kolejne sukcesy odnieśli tenisiści stołowi naszej szkoły.

W 2 Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym żaczek do Grand Prix Polski, dziewczęta z Miechucina po zacietej walce uplasowały się na wysokich pozycja.

• w kategorii żaczek - rocznik 2012 i młodsze

2 miejsce  Natalia Neumann

3 miejsce  Nikola Brzeska

4 miejsce   Katarzyna Roszkowska