TENIS STOŁOWY

02.12.2019 20:09

Dziewczęta z naszej szkoły wicemistrzyniami województwa pomorskiego w tenisie stołowym

W dniach 27-28 listopada  rozgrywane były  w naszej szkole Wojewódzkie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W pierwszym dniu w zawodach udział wzięło 12 a w następnym 11 najlepszych drużyn, które wcześniej musiały wygrać swoje eliminacje gminne,  powiatowe i półfinały wojewódzkie.

Tenisistki stołowe z naszej szkoły, Agata Felskowska, Jagoda Felskowska i Wiktoria Drywa  bez przeszkód poradziły sobie na poszczególnych etapach eliminacji wygrywając wszystkie pojedynki 3:0, zajmując pierwsze miejsca w powiecie i półfinale wojewódzkim.

W finale wojewódzkim po zaciętej walce przegrały 2:3 z zawodniczkami z Otłowca trenującymi w MTS Kwidzyn.

Gratulujemy!

4. miejsce    Szkoła Podstawowa w Nebrowie Wielkim
        5. miejsce    Szkoła Podstawowa  w Szopie
        6. miejsce     Szkoła Podstawowa nr 1 w Miastku

Na etapie powiatu bardzo dobrze spisały się również pozostałe nasze drużyny zajmując wysokie miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

DZIEWCZETA  KLASA VII-VII      II miejsce        / Kornelia Kurs, Zuzanna Konkel/

CHŁOPCY   KLASA VII-VIII          II miejsce        / Wiktor Głodowski, Wiktor Krzebietke/

CHŁOPCY   KLASA VI młodsi        III miejsce       / Hubert Krzebietke, Oliwier Formela/

Gratulujemy!

• TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

23.11.2019 17:21
        Turniej Tenisa Stołowego o "Puchar Wójta Gminy Chmielno"                          juniorów i seniorów.
        Turniej dla dzieci.

KOMUNIKAT SPORTOWY

dotyczący przeprowadzenia

TURNIEJU o „Puchar Wójta Gminy Chmielno”

JUNIORÓW I SENIORÓW

w TENISIE STOŁOWYM

Cel:                      popularyzacja tenisa stołowego w powiecie kartuskim,               wyłonienie najlepszych tenisistów  w poszczególnych  kategoriach wiekowych

Patronat:            Wójt Gminy Chmielno

Kategorie             JUNIORKI, JUNIORZY

wiekowe:             SENIORKI, SENIORZY

Termin:                24 listopada /niedziela/ 2019 r. godz.12.00

Miejsce:               sala sportowa przy Szkole Podstawowej w Miechucinie,

-  zapisy godz.   11.30

-  gry      godz.   12.00

/ tel. organizatora  608-627-023 /

Ubezpieczenie:      zawodnicy startujący w zawodach nie są ubezpieczeni

od następstw nieszczęśliwych wypadków

W imieniu organizatorów

Mirosław Płotka

Kibicujemy najlepszym tenisistom stołowym z całego świata..

20.11.2019 20:02

Uczniowie z Miechucina kibicowali zawodnikom

podczas międzynarodowego turnieju

CHALLENGE POILISH OPEN W TENISIE STOŁOWY             w CETNIEWIE

W dniach 18-20 października w Ogólnopolskim Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie ponad 40 uczniów naszej szkoły kibicowało zawodnikom biorącym udział w międzynarodowym turnieju tenisa stołowego. W zawodach udział wzięło

ponad 200 tenisistów stołowych reprezentujących 52 kraje, między innymi  z Chin, Japonii, Kanady, Brazylii i wielu innych państw europejskich.

Koszty transportu pokrył Polski Związek Tenisa Stołowego. Ponadto Klub UKS „Remus” za aktywne kibicowanie i przygotowanie transparentu otrzymał dwa stoły tenisowe.

1 Grand Prix Polski Młodziczek w tenisie stołowym w Wałbrzychu

08.11.2019 12:50

Agata Felskowska

uczestniczyła w 1 Grand Prix Polski w Wałbrzychu

4-6 października 2019 w hali widowiskowo-sportowej Aqua Zdrój w Wałbrzychu odbyło się 1 Grand Prix Polski Młodziczek w tenisie stołowym. W zawodach startowała Agata Felskowska uczennica naszej szkoły/UKS REMUS/, która wcześniej wygrywając I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny wywalczyła prawo startu w tych prestiżowych zawodach. W turnieju startowały 64 najlepsze młodziczki z Polski. Agata zajmując trzecie miejsce w grupie   wygrywając z zawodniczką ze Szczecina 3:0 znalazła się w przedziale 33-48. Kolejny wygrany pojedynek z tenisistką z Jarosławca 3:0 dało Agacie ostatecznie miejsce w przedziale 33-40.

W eliminacjach do turnieju głównego rywalizowała także Jagoda, która po zaciętej walce nie dostała się do turnieju zasadniczego.

Pierwsze sukcesy tenisistów stołowych z Miechucina w nowym roku szkolnym.

12.11.2019 10:36

Tenisiści stołowi z Miechucina

bardzo dobrze rozpoczęli sezon rozgrywek 2019/20

Agata Felskowska /UKS Remus Miechucino/ wygrywając I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie stołowym awansowała do 1 Grand Prix  Polski, które odbędzie się w Wałbrzychu.

Jagoda Felskowska uplasowała się na 4 miejscu a Wiktoria Drywa zajęła miejsce 7.

•

Hubert Krzebietke zajął  1 miejsce w I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w tenisie stołowym skrzatów, wygrywając w finale 3:2 z kolegą klubowym Oliwierem Formelą, który zajął miejsce 2. /UKS Remus Miechucino/